Zindywidualizowana odzież robocza to najlepsza wizytówka Twojej firmy. Firmowe logo na odzieży roboczej indywidualizuje odzież i podnosi jej wartość. Nasz profesjonalny serwis znakowania odzieży oferuje w tym zakresie najróżniejsze możliwości.

          Na wszystkich sztukach odzieży, jak spodnie ogrodniczki i kurtki robocze, koszule, koszulki polo, t-shirty, kamizelki, fartuchy i na wielu innych można nanieść logo lub inny napis. Na życzenie możemy też oznakować ubrania nazwiskiem pracownika lub jego inicjały. To wzmacnia wewnętrzną identyfikację z przedsiębiorstwem, tworzy pozytywny klimat w pracy, zaś na zewnątrz wzmacnia wizerunek firmy.

          Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasz grafik jest do Państwa dyspozycji. Tak, aby każdy projekt był tak samo dobry w każdym najdrobniejszym szczególe. Chętnie doradzimy!

Zamówienia wyceniamy indywidualnie drogą mailową, prosimy o przesłanie zapytania wraz z logo lub projektem na adres biuro@vaco.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

METODY NADRUKU

Haft komputerowy

Haft komputerowy to najtrwalszy i ekskluzywny sposób na oznaczenie uniformów dla pracowników i ubrań reklamowych dla klientów firmy,
a także czapek, koszul ,polarów, ręczników, toreb i wiele innych.

Zalety haftu komputerowego:

– bardzo wysoka trwałość
– możliwość drukowania na nierównych powierzchniach
– elegancki wygląd

-

------

Sitodruk

Sitodruk idealnie nadaje się jako metoda nadruku na koszulki bawełniane oraz poliestrowe, torby ekologiczne, czy kamizelki odblaskowe. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej oraz różnej technice nadruku mogą Państwo osiągnąć znakomity efekt wizualny.

Zalety nadruków wykonanych metodą sitodruku:

– niskie ceny przy dużych nakładach
– wysoka jakość i trwałość nadruku
– żywe, mocno nasycone kolory nadruku
– jedna z najtrwalszych metod znaczenia odzieży

Termotransfer sitodrukowy

Jest to metoda druku pośredniego, nadruk wykonywany jest sitodrukiem na papierze lub folii transferowej. Po tej czynności dopiero nanoszony na materiał docelowy. Jest to metoda wykorzystywana do zadrukowywania odzieży sportowej. Do tej techniki używamy najwyższej jakości kleje, które sprawiają iż nadruk na trwałe wnika w struktury materiału, dzięki czemu jest odporna na wielokrotne pranie.

Zalety termotransferu

Duża dokładność w odwzorowaniu nadruku, – możliwość druku bardzo małych elementów, nawet kilka milimetrów, – brak wpływu podłoża na jakość nadruku, – różnorodność stosowanych podłoży – bawełna, juta, poliester itp.

Folia flex

Flex jest najlepsza metodą do wykonania personalizacji zarówno na koszulki bawełniane oraz poliestrowe, torby ekologiczne, czy kamizelki odblaskowe. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju folie flex takie jak odblaskowe, z brokatem i wiele innych.

Zalety nadruków wykonanych folią

– bardzo trwałe nadruki
– żywe, jaskrawe kolory
– brak kosztów przygotowania do druku
– możliwość wykonania nadruku od jednej sztuki